Про нас

Київське відділення САУ - це громадська організація, яка входить до складу Соціологічної асоціації України як її регіональне відділення

ОГОЛОШЕННЯ

про проведення звітно-виборчих зборів Київського відділення Соціологічної асоціації України та висунення кандидатів на посаду Голови Київського відділення

«Київське відділення Соціологічної асоціації України» (надалі Відділення) є Відокремленим підрозділом, зі статусом юридичної особи, всеукраїнської громадської організації «Соціологічна асоціація України», (далі Асоціація), яка об’єднує вітчизняних науковців, що працюють у сфері соціології».

 

(Положення Відділення)

В умовах державного карантину, спираючись на Положення Київського відділення, яке забезпечує можливість проведення звітно-виборчих зборів у дистанційному режимі (методом інтернет-опитування (п.4.6)), та постанову Бюро Відділення від   21.01.21р. прийнято наступні рішення:

 

 1. Провести звітно-виборчі збори Відділення 19 березня 2021 року і спростити процедуру висунення та реєстрації кандидатів на посаду Голови Київського Відділення та членів Бюро Київського відділення САУ.


  УВАГА!

  Індивідуальних членів САУ просимо терміново здати
  Внески за 2020 рік. Члени САУ, що не сплатять внески, будуть позбавлені права голосу на Звітно-виборчих зборах Відділення.


   

 2. Затвердити Організаційну групу з підготовки звітно-виборчих зборів КВ САУ у складі:

  Світлана Бабенко (sbabenko@gmail.com)
  Тетяна Бондар (bondtv1803@gmail.com)
  Максим Єнін (yeninmaksym@gmail.com)
  Тетяна Єрескова (ta.ereskova@gmail.com)
  Олена Злобіна (ezlobina@ukr.net)
  Ольга Куценко (olga.kutsenko.ua28@gmail.com)
  Наталія Майструк (natalia.maistruk@gmail.com)
  Микола Туленков (niktul50@i.ua)
  Максим Паращевін (paraschevin@ukr.net)
  Наталія Цимбалюк (natapuscha@ukr.net)

   

 3. Оприлюднити програми кандидатів на посаду Голови Київського відділення для обговорення на сторінках:

  Сайту КВ САУ https://saukyiv.wixsite.com/sau-kyiv,

  Фейсбук-групі "Київ-САУ" https://www.facebook.com/qroups/887863488338106/,

  Фейсбук-групі "Академічна соціологія” 

  Офіційних сайтах ІС НАН 

  Факультету соціології КНУ імені Тараса Шевченка 

  Інтернет-мережі підрозділів Відділення.

ВНОСЬТЕ СВОЇ ПРОПОЗИЦІЇ

З нагоди проведення 19.03.21р. звітно-виборчих зборів Київського Відділення САУ, з метою реалізації їх функцій як Вищого органу Відділення*, пропонуємо усім регулярним індивідуальним членам Відділення подати свої пропозиції щодо питань, що входять до виключної компетенції зборів, а саме:

 1. Надсилати свої пропозиції щодо удосконалення діючого Положення Відділення (див. Положення у розділі Документи на сайті Відділення)

 2. Надіслати свої пропозиції щодо суми та терміну надання членами Відділення щорічних добровільних внесків (сьогодні: 100 грн від регулярних індивідуальних членів; 50 грн – від афілійованих членів (студенти)

 3.  Надіслати свої пропозиції щодо кандидатури на посаду Заступника Голови Відділення, членів Бюро Відділення, Контрольно-Ревізійної комісії.

 4. Надіслати свої пропозиції щодо основних напрямів роботи Відділення на поточний період;

 

Ваші пропозиції будуть оприлюднені на сайті для загального ознайомлення та враховані в процесі роботи над удосконаленням чинного Положення Відділення.

ЧЕКАЄМО НА ВАШІ ПРОПОЗИЦІЇ ДЛЯ ОПРИЛЮДНЕННЯ НА САЙТІ

 

Адреса сайту Відділення: https://saukyiv.wixsite.com/sau-kyiv

Адреса поштової скриньки сайту Відділення: sau.kyiv@gmail.com

 

********************************************************************

*4.5. У виключну компетенцію Зборів входить: 4.5.1. Внесення і затвердження змін до Положення Відділення, відомостей про Відділення; 4.5.2. Обрання складу Бюро, Голови Відділення, Заступника Голови Відділення, Контрольно-Ревізійної комісії строком на шість років; 4.5.3. Прийняття рішення про утворення підрозділів Відділення; 4.5.4. Визначення основних напрямів роботи Відділення на поточний період; 4.5.5. Розгляд апеляцій членів Відділення, адресованих Зборам; 4.5.6. Реалізація права власності на майно та кошти Відділення; 4.5.7. Обговорення та затвердження визначеної Правлінням Асоціації суми та терміну надання членами Відділення щорічних добровільних внесків; 4.5.8. Прийняття рішення про реорганізацію або ліквідацію Відділення. 

Наша електронна пошта:
sau.kyiv@gmail.com

Facebook_icon_2013.svg.png

Ми є у Фейсбуці
 

Соціологічна асоціація України
Київське відділення © 2020

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now